تولید و فروش انواع گچ ساختمانی و پلیمری در استان مازندران با سابقه بالا و کیفیت تضمینی

پلیمرپلاستر مازندران

بزرگترین مرکز تولید و پخش انواع گچ های پلیمری و سنتی

واحد فروش

09113103012

09119143356

انواع گچ های تولیدی پلیمرپلاستر

گچ ساختمانی آسترکاری (مخصوص آسترکاری لایه اول)

گچ میکرونیزه (مخصوص سفید کاری و ابزاز زنی)

گچ گیپتون (مخصوص سطوح صاف با چسبندگی بالا)

گچ سیوا (گچ پلیمری زیرکار ضد رطوبت)

گچ ساتن (گچ سفیدکاری پلیمری ضد رطوبت)

گچ پاششی (مخصوص دستگاه گچ پاش)


گچ پلیمرپلاستر مازندران

کاربرد گچ ها

گچ آسترکاری

این نوع گچی هست که باری سفیدکاری ساختمان استفاده می شود و به آن گچ روکار هم می گویند. در قیاس با انواع دیگر گچ قیمت کمتری هم دارد. این نوع گچ رنگ سفید زیبایی دارد و برای پرداخت به دیوار و سقف، نازک کاری و سفیدکاری مورد استفاده قرار می گیرد. میزان چسبندگی گچ سفید نوشهر بالاست و به زیرکاری نیازی ندارد.

گچ میکرونیزه یا سفید کاری

گچ میکرونیزه نسبت به گچ های معمولی کاربرد بیشتری دارد و برای سفیدکاری دیوار، کشته کشی، قالب گیری، گچ بری های دکوراتیو، مجسمه سازی و تولید گچ پلیمری و ترکیبی کاربرد دارد.

گچ پلیمری ساتن

برای سفیدکاری لایه نهایی سطوح، از گچ ساتن استفاده می کنند. برای تولید این ماده، گچ را با مواد افزودنی مثل پرلیت مخلوط می کنند. از ویژگی های آن هم می توان به قابلیت شستشو، مقاومت در مقابل رطوبت، مقاومت در مقابل خراشیدگی و عدم ترک خوردگی اشاره کرد.

گچ پلیمری سیوا

این گچ که از ترکیب گچ میکرونیزه باافزودنی های خاص تولید می شود، نسبت به گچ های معمولی در برابر رطوبت، مقاومت بالایی دارد و ضریت انتقال حرارتی و صوتی آن هم کمتر است. این گچ روی انواع سطوح قابل اجرا هست و به دلیل ویژگی های خاص و منحصر به فردش برا یانجام عملیات زیرکاری مناسب است.

گچ گیپتون

گچ گیپتون در قیاس با گچ معمولی، زمان گیرش و چسبندگی بالاتری دارد. برای همین هم از آن برای پوشش سطوح بتنی، فومی، سیمانی و غیره استفاده می شود. از این گچ می توان به صورت تک لایه و نیز به صورت دو لایه روی آجر، سطوح سیمانی، سطوح بتنی نمتخلخل، بلوک های بتنی و بلوک های سیمانی اجرا کرد.

گچ پاششی

گچ پاششی هم به وسیله دستگاه گچ پاش روی سطوح پاشیده می شود و بعد از خشک شدن سطحی یکدست و البته مقاوم ایجاد می کند. گچ پاششی در برابر رطوبت و حرارت مقاومت بالایی دارد، به همین دلیل به طور مستقیم روی دیوار یا سقفی که گچ و خاک نشده مورد استفاده قرار می گیرد.

دانود فایل ویژگی ها و مقدار مصرف گچ


خرید گچ

برای خرید انواع گچ با واحد فروش تماس بگیرید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست
error: Content is protected !!